Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 24, 2021

Scroll to top

Top

2,910 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter gjobit Icardin per ate qe ndodhi pas ndeshjes me Sassuolon! Ndaj Napolit, ai…

Inter gjobit Icardin per ate qe ndodhi pas ndeshjes me Sassuolon! Ndaj Napolit, ai…
Inter Club Staff

“Lajmi ishte ne ajer qe te dielen ne darke, por nga sot eshte zyrtare. Mauro Icardi eshte gjobitur per ate cfare ndodhi pas ndeshjes me Sassuolon, pra per episodin me tifozet. Argjentinasi, sebashku me disa shoke te skuadres shkoi poshte tifozeve te Interit ne fund te ndeshjes, por u ofendua. E gjithashtu bluza qe i dhuroi fansave, ju kthye mbrapsht ne shenje pakenaqesie. E ne ate moment lindi nje debat ne distance ndermjet tij, Guarin dhe tifozeve. Icardi ne gjaknxehtesi e siper, ka thene disa fjale me shume sec duhet, dhe prandaj Mancini dhe Interi kane vendosur ta gjobisin, dhe vendimi i eshte bere me dije sot ne mengjes sulmuesit, i cili me shume mundesi do te jete titullar ne ndeshjen e neserme ndaj Napolit, e vlefshme per Kupen e Italise.”

Kjo eshte ajo qe shkruan Corriere dello Sport, ne lidhje me kete situate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags