Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,927 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bomber Icardi tashme eshte ne histori: Sapo ka parakaluar Ronaldon dhe Cruz. Objektivi radhes eshte…

Bomber Icardi tashme eshte ne histori: Sapo ka parakaluar Ronaldon dhe Cruz. Objektivi radhes eshte…
Inter Club Staff

Me dopieten qe i beri Pescares, Mauro Icardi ka bere dy hapa gjigand drejt hyrjes ne historine e sulmuesve te medhenj te Interit.

Dy golat e se dieles ne darke i kane sherbyer kapitenit zikalter qe te parakaloje Ronaldon dhe Julio Cruz e duke kapur keshtu Angelo Domenghini ne vendin e 26 ne klasifikimin e sulmuesve me te mire ne Serie A me bluzen zikalter. Dy objektivat e radhes jane Recoba dhe Jair me nga 53 gola. Per te arritur Giuseppe Meazza me 243 gola, duhet pak kohe…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.