Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Gosens eshte gati te marre nje ultimatum nga drejtuesit? “Ai do te kete kohe deri ne janar te…”

Inter, Gosens eshte gati te marre nje ultimatum nga drejtuesit? “Ai do te kete kohe deri ne janar te…”
Inter Club Staff

Nje nga emrat qe ka bere performaca me te ulta se sa pritshmerite tek Inter eshte padyshim gjermani Gosens.

Lojtari nuk ka kaluar nje moment te qete ne Milano qe prej transferimit sepse asnjehere nuk ka qene i sigurt ne poziten e tij.

Ne fillim ka pasur te beje me demtimin dhe me pas, ka pasur perpara tij nje Ivan Perisic qe i zinte cdo hapsire.

Por edhe pasi kroati eshte larguar nga Milano, gjermani e ka pasur shume te veshtire te tregoje vlerat kete sezon.

Edhe pse ai eshte kerkuar me ngulm nga Inzaghi dhe eshte preferuar edhe perpara Filip Kostic, deri me tani tranjerin nuk e ka bindur dot.

Per kete arsye, drejtuesit e Interit kane menduar te leshojne edhe nje ultimatum ne forme ftese per Robin Gosens.

Ai ose do te fitoje vendin e titullarit tek Inter ne keto 45 dite kampionat (perpara boterorit), ose me pas do te perfundoje ne merkato.

Ne rast se ai nuk do te binde, Inter do te shohe diku tjeter per te marre nje lojtar krahu te majte dhe emrat per ta zevendesuar nuk mungojne.

Burimi: Tuttosport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.