Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

392 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Juan Musso pranon gjithcka? “E pranoj, interesi i Interit me ka bere qe te…”

Inter, Juan Musso pranon gjithcka? “E pranoj, interesi i Interit me ka bere qe te…”
Inter Club Staff

Ai eshte ne shenjester te Interit prej kohesh, sepse zikalterit po kerkojne nje portier per pasardhesin e Handanovic.

Po flasim per portierin e Udineses, Musso, i cili ka folur per gazeten prestigjoze Ole, dhe nder te tjera, ka folur edhe per zerat per Interin.

Ne veren e shkuar ka pasur shume zera per nje transferim te mundshem te Interi apo te Roma. A te kane shqetesuar?

“Jo absolutisht. Te degjoj emrin e Interit eshte nje fakt qe me ben krenar dhe mua si Musso me ka motivuar shume.”

“Kjo do te thote se po bej gjera te medha. E dija ama qe portieri i Interit ka edhe dy vite te tjera kontarte, dhe ky investim per nje si une mund te behet ne nje moment tjeter.”

“Por kam degjuar edhe per Romen. Gjithcka nga kjo me ka ndikuar vetem pozitivisht, sepse sic e thashe, jam motivuar.”

“Kur te vi ai kapercim i madh, do te vije ne momentin e duhur. Jam i bindur. Eshte ajo qe une dua.”

“Dua te luaj ne nje skuader qe eshte mesuar qe te qendroje lart e te luaje ne Champions, ne nje skuader qe lufton per kampionat.”

“Kjo eshte ajo qe une aspiroj. Nese do te ndodhe, do te ndodhe atehere kur duhet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.