Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

255 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Napoli, ne San Siro festimet per 110 vjetorin e Interit

Inter-Napoli, ne San Siro festimet per 110 vjetorin e Interit
Inter Club Staff

Ashtu si kujton Inter.it, Inter-Napoli e cila eshte ne program per te dielen, 11 mars ne oren 20:45, do te jete nje ndeshje shume speciale.

Ne fakt, ka nje skenar per festimin e 110 vjetorit te klubit. Spektaklit te fushes do i bashkohet edhe nje koreografi e mrekullueshme ne shkallet e stadiumit. Jane pergatitur materiale te vecanta qe do i presin tifozet ne stadium dhe gjithcka do te nise ne oren 20:30.

Per kete rast, do te hapet edhe Inter Village me aktivitete ekskluzive dhe te dedikuara per 110 vitet e historise se zikalterve, muzike, zbavitje dhe surpriza speciale. Village do te jete i pozicionuar si gjithmone ne hyrjen numer 6. Per kete rast, kangjellat e stadiumit do te hapen ne oren 18.15, me heret se zakonisht.

Per kete event, priten te jene prezent edhe shume legjenda te Interit te cilet kane bere historine me bluzen zikalter duke filluar qe nga Toldo e Zanetti e duke perfunduar tek Ronaldo Fenomeni.

Jeni kurioz per te dielen? Atehere gjeni nje vend special per ta pare transmetimin direkt 1 ore perpara sepse do te kete festime dhe gjera teper interesante.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.