Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,402 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ne qershor 40 milion kursime. Nje skuader e plote ne skadence kontrate.

Inter, ne qershor 40 milion kursime. Nje skuader e plote ne skadence kontrate.
Xhorxh Gellci

Nje skuader e plote ne skadence kontrate, shume miliona te kursyer per Erick Thohir. Ne qershor, revolucioni i Interit do te niset nga largimi i shume (ne mos te gjithe) lojtareve ne skadence kontrate.

Redaksia e Sky Sport ka bere permbledhjen mbi vleren e pergjithshme, neto, duke patur parasysh qe cdo page lojtari rendon dyfish ne kasat e shoqerise, duke llogaritur dhe taksat.

Ja rastet ne detaj:

[table id=106 /]

448bfea493798032bf570d65b94364d6-54835-d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.