Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,036 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Inter djeg Juventusin dhe bllokon Gabigol per 30 milione euro

SportItalia – Inter djeg Juventusin dhe bllokon Gabigol per 30 milione euro
Inter Club Staff

Pasi eshte venitur Gabriel Jesus, Interi mund te kete vene duart mbi nje talent tjeter te madh te futbollit brazilian.

Behet fjale per Gabriel Barbosa apo Gabigol sic quhet ndryshe, sulmuesi i Santos qe Juventusi ndjek prej muajsh. Sipas asaj qe tregohet nga SportItalia, nje sulm surprize i klubit zikalter ka djegur konkurencen e Juventusit duke i ofruar keshtu klubit brazilian rreth 30 milione euro, nderkohe Juventusi ishte ndalur tek oferta prej 20 milione eurosh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.