Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

478 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, TMW i habit te gjithe? “Po, Lautaro mund te largohet ne vere: ne vend te tij mund te vije…”

Inter, TMW i habit te gjithe? “Po, Lautaro mund te largohet ne vere: ne vend te tij mund te vije…”
Inter Club Staff

Pavarsisht se eshte shume i fresket me rinovimin e tij me Interin, me sa duket nuk perjashtohet aspak nje largim i mundshem ne vere i tij.

Por flasim per Lautaro Martinez dhe per kete hipoteze te habitshme flet TMW diten e sotme, te cilet futen edhe ne detaje.

Ne fakt, per TMW ai qe ka shkruar eshte specialisti i merkatos italiane, Niccolò Ceccarini, qe ka dhene versionin e tij te ngjarjeve.

Gjithmone sipas tij, Inter dhe drejtuesit po shohin ne France per nje zevendesues te mundshem te Lautaros ne vere.

“Kujdes per sa i perket Lautaro Martinez. El Toro ka rinovuar kontraten prej shume pak kohesh por mbi te jane vendosur reflektoret e shume klubeve europiane.”

“Nje nga keto klube eshte edhe Liverpool, me Klopp qe ka thene publikisht se vlereson shume lojtarin e Interit.”

“Prandaj, Inter do te ishte gati ta shiste Lautaron duke pare se ai nuk ka pasur nje rritje te dukshme keto kohe.”

“Kush do te vinte ne vend te tij? Me sa duket emri me i nxehte eshte ai i  Jonathan David, protagonist i nje sezoni te madh me Lille. Kanadezi i lindur ne 2000 eshte edhe ne shenjestren e Dortmund, Arsenal dhe Newcastle.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.