Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

388 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario ‘harron’ Interin: “Te luaja ne Premier ka qene endrra ime. Tani jam i lumtur dhe dua…”

Joao Mario ‘harron’ Interin: “Te luaja ne Premier ka qene endrra ime. Tani jam i lumtur dhe dua…”
Inter Club Staff

Portugezi i cili mund te blihet perfundimisht nga West Ham ka folur sot per mediat.

Keto kane qene fjalet e tij:

“Po shijoj ne maksimum eksperiencen time ketu. Mendoj se eshte kampionati me i mire ne bote, jam shume i lumtur qe jam ketu. Te luaja ne Champions ka qene gjithmone endrra ime, nje objektiv.”

§

“Do te vazhdoj te luftoj dhe te jap maksimumin per te arritur gjene me te rendesishme, qendrimin ne Premier League.”

Keshtu eshte shprehur Joao Mario ne mikrofonat e kanalit zyrtar te West Ham i cili ka folur me shume per eksperiencen e  tij ne Angli.

Hammers kane nje te drejte blerje mbi lojtarin ne fund te sezonit: por cdo diskutim i kesaj natyre eshte shtyre per tu diskutuar vetem pasi te vendoset fati i West Ham ne Premier League qe per momentin rrezikohet per te rene ne Championship.

Image result for joao mario west ham

Joao Mario deri me tani ne Premier League ka luajtur 9 ndeshje duke shenuar 1 gol dhe duke dhene nje assist.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.