Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

199 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jonathan: “Barazimi rendon, por nuk bejme pergjithesime. Mungon…”

Jonathan: “Barazimi rendon, por nuk bejme pergjithesime. Mungon…”
Andi Prifti

Per mikrofonat e Mediaset Premium eshte prezantuar Jonathan per te komentuar rezultatin, qe nuk ka kenaqur zikaltrit: “Ky barazim eshte i rende per ne. Nuk duam dhe nuk mund t’i humbim keto pike. Po i hedhim ato poshte. Kemi luajtur keshtu-keshtu, jo si heret e tjera. Me vjen keq per Thohir dhe per tifozet. Objektivi i Interit eshte te rrije sa me lart te mundet. Por mungon diçka. Nuk mund te bejme pergjithesime sepse ishte barazimi i pare ne shpi. Dhe nuk mund te hedhim poshte te gjithe punen qe kemi bere deri tani. Me siguri mungon diçka. Duhet te punojme, te merkuren kemi nje ndeshjes tjeter dhe duhet te mendojme per te bere mire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.