Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,481 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Longo sot kalon tek Verona me formulen qe Chelsea i refuzoi Interit

Longo sot kalon tek Verona me formulen qe Chelsea i refuzoi Interit
Andi Prifti

Samuele Longo e ka fituar betejen e tij dhe sot do te jete nje lojtar i Verona. Sulmuesi ka zgjedhur Verona-n pavaresisht akordit mes Interit dhe Livornos.

Sipas Gazzetta dello Sport, Longo do kaloje tek Verona ne huazim me te drejte blerje dhe kunderblerje, e njejta formule qe u refuzua nga Chelsea ne rastin e Wallace.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.