Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

724 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Kam folur me Morattin ne telefon. Prezenca e tij eshte e rendesishme. Ai e di…”

Mazzarri: “Kam folur me Morattin ne telefon. Prezenca e tij eshte e rendesishme. Ai e di…”
Andi Prifti

Kane folur ne telefon dhe i kane bere te ditur se Interi ka nevoje per prezencen e tij. Walter Mazzarri ka dashur qe Massimo Moratti te ishte ne Giuseppe Meazza per ndeshjen kunder Cittadella, dhe pas ndeshjes, ai ka zbuluar: “Kemi folur, mbase nuk e kishte menduar ardhjen ne Meazza, por i thashe te vinte dhe te pershendeste djemte sepse per ne eshte i rendesishem, dhe ai erdhi. Kam thene se çfare mendoj, ju kam folur per raportin tone. Ai e di se ajo ishte nje ndeshje shqetesuese. Duhet te benim me te miren dhe ai u kenaq me shume nga te gjithe.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.