Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,043 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lucas Ocampos, Inter sfidon Napolin…

Bujar Berishaj

Agjenti i Lucas Ocampos, sic zbulojne disa media franceze, po i ofron lojtarin disa skuadrave ne Itali.

Argjentinasi i Olympique Marseille nuk deshiron te kthehet tek Monaco dhe do pelqente nje aventure ne Spanje, ku megjithate ka pak pretendent potencial. Nderkohe, ne Serie A, Napoli dhe Inter jane gati ta mirepresin: behet fjale per nje shifet jo shume te larte, rreth 5 milion euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.