Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

328 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marotta po tenton nje emer totalisht te ri per mbrojten me parameter 0? Ja detajet!

Marotta po tenton nje emer totalisht te ri per mbrojten me parameter 0? Ja detajet!
Inter Club Staff

E ardhmja e Diego Godin tek Interi nuk eshte ende e sigurt per sa i perket sezonit te ri 2020-2021.

Kete gje e ka shkruar sot Tuttomercatoweb.com, sipas te ciles, mbrojtesi qendror uruguajan qe kete vit ka treguar jo pak probleme me adaptimin ne mbrojtjen me tre te Antonio Contes.

Pikerisht per kete, ai mund te largohet sapo te mbyllet ky sezon, edhe pse nuk eshte i bindur ende per kete zgjidhje.

TMW gjithashtu flet per nje rikthim te lojtarit ne Spanje, pikerisht tek Atletico Madrid por nuk perjashtohet as nje kalim i El Faraon ne MLS per nje eksperience tek Inter… Miami.

Malang Sarr:Clubs queue for OGC Nice defender | KICK442

Por nderkohe qe keto dite eshte folur si gjithmone per emra si Jan Vertonghen apo Marrash Kumbulla, duket se ka nje emer totalisht te ri per mbrojtjen e Interit.

Edhe ai eshte me parameter 0 dhe eshte ne nje moshe te re: dy parametra qe peleqehen shume nga Beppe Marotta.

Behet fjale per Malang Sarr, mbrojtes shume i ri, i lindur ne 1999 dhe qe eshte ne skadence kontrate me Nice.

Ai pelqehet nga shume skuadra te medha dhe sipas TMW, Beppe Marotta ka filluar kontaktet e para me agjentet e lojtarit.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.