Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

martinez

Drejt Inter-Chelsea: eshte Emmers. Ne sulm nga minuta e pare Martinez, mbrojtja dhe mesfusha…

28/07/2018, 12:43 |

Interi sonte luan miqesoren e pare ne kuader te International Champions Cup.

Dhe kundershtari i zikalterve do te jete Chelsea i Maurizio Sarri me ndeshjen qe do te luhet ne Allianz Riviera ne Nice.

Keshtu sonte, sic raporton Tuttosport, Luciano … Read More

Argjentinasit qe kane bere historine me Interin: ja numrat rekord ne pritje te Martinez!

05/07/2018, 22:35 |

Lautaro Martinez eshte tashme edhe zyrtarisht nje lojtar zikalter.

Se bashku me italianin Matteo Politano jane dy prurjet e Interit kete merkato ne repartin e sulmit, ne pritje te nje blerje tjeter te nje sulmuesi krahu me Malcom si emrin … Read More

Martinez: “Inter ne CHL, ka nevoje per mua! Krenar per numrin 10, dua te luaj me Icardin dhe…”

05/06/2018, 22:20 |

Lataro Martinez jep Intervisten e radhes ne Argjentine pasi qe eshte bere lojtar i Interit.

Duke folur per mikrofonat e Tyc Sports ai ka shpjeguar se si eshte zhvilluar tratativa mes klubit zikalter dhe Racing Avellaneda ne pjesen e fundit … Read More

Martinez: “Interi? Sa bukur atje, ja pse do vij menjehere. Tifozet ishin te mrekullueshem dhe…”

28/05/2018, 21:49 |

Te premten Lautaro Martinez eshte bere zyrtarisht pjese e botes se Interit.

Fillimisht arritja ne Milano, pastaj vizitat, nenshkrimi i kontrates ne zyret e klubit dhe pastaj disa fjale si lojtar i ri zikalter.

Ai, duke folur per Sportia, … Read More

Spalletti: “Ja cfare ndodh nese Icardi largohet. Rinovimi im, De Vrij, Martinez e Asamoah…”

27/05/2018, 20:29 |

I intervistuar gjate nje eventi te mbajtur ne Firenze, trajneri i Interit, Luciano Spalletti eshte ndalur duke folur per gazetaret.

Qe nga Interi e deri te ardhmja e Mauro Icardit, duke kaluar edhe neper momentin e Kombetares Italiane, keto jane … Read More

Martinez: “Forca Inter! Eshte momenti me i mire i jetes, do jap me te miren. Mezi po pres…”

25/05/2018, 19:52 |

Lautaro Martinez eshte tashme nje lojtar i ri i Interit.

Sot ka pasur nje takim me dirigjentet e Interit dhe kur ka dalur nga zyrat zikalter ai ka pasur rastin qe te jap nje deklarate te shpejt. Keto jane fjalet … Read More

Gazzetta dello Sport – Martinez vjen neser, te premten vizitat. Kontrata depozitohet ne korrik: ja pse

23/05/2018, 13:24 |

Gjithcka gati per aventuren italiane te Lautaro Martinez.

Sulmuesi i ardhshem i Interit pritet te zbarkoj neser ne Itali.

Te pakten keshtu thote Gazzetta dello Sport qe pastaj raporton se per te premten jane ne program vizitat mjeksore.

“Kontrata e … Read More

WhoScored – Martinez ne formacionin me te mire te kampionatit argjentinas

16/05/2018, 22:18 |

Qe Interi ka siguruar nje prej talenteve me te medha ne qarkullim tashme eshte dicka qe dihet.

Ne nderkohe Lautaro Martinez behet gati te pershendes kampionatin argjentinas dhe te filloj aventuren e tij ne Itali, saktesisht ne Milanon zikalter.

E gjithe … Read More

Agj. i Martinez: “Po presim vetem nje telefonate te Interit, vjen ne vere 99%. Do t’i pelqente numri…”

15/05/2018, 21:41 |

Eshte blerja, me B te madhe, e merkatos italiane.

Sumues race, goleador. Nje talent latin qe se shpejti do t’i bashkohet Interit.

Lautaro Martinez se shpejti do te vesh fanellen zikalter dhe perte kuptuar se kur, agjent i lojtarit … Read More

Martinez is on fire! Lautaro nuk ndalet, supergol nga sulmuesi i ardhshem i Interit (VIDEO)

10/05/2018, 0:26 |

Lautaro Martinez dhe goli jane nje dyshe qe shkojne shume.

Sulmuesi i ardhshem i Interit, para pak minutash ka shenuar golin e tij te 13-te ne kampionatin argjentines ne ndeshjen kunder Arsenal Sarandi te cilen Racing e ka fituar me … Read More

Agj. i Martinez: “Spalletti deshiron dyshen Icardi-Lautaro ne qershor”

09/05/2018, 23:24 |

Carlos Yaque ka folur rreth se ardhmes se klientit te tij Lautaro Martinez.

Diteve te fundit eshte thene se lojtari do te qendroj ne Argjentine deri ne dhjetor por kjo gje duke dicka e pamundur. Agjenti i lojtarit ka qene … Read More

Me ne fund vjen ora e Lautaro Martinez: e vendosur data e vizitave mjekesore! Do te vije ne Itali…

01/05/2018, 23:17 |

Me ne fund nje lajm i mire per tifozet zikalter.

“Lautaro Martinez do te transferohet tek Interi ne qershor, nuk ka asnje shans qe ai te qendroje tek Racing deri ne dhjetor (muaj kur mbyllet kampionati argjentinas). Pagesa e pare … Read More

Martinez nuk ndalet me: golashenuesi i dyte me i mire ne Libertadores

27/04/2018, 18:20 |

Lautaro Martinez nuk di te ndalet.

Sulmuesi i Racing Avellaneda dhe sulmuesi i ardhshem i Interit po shkelqen edhe ne Copa Libertadores.

Me golin i cili ka hapur ndeshjen e luajtur kunder Vasco da Gama, pastaj e perfunduar 1-1, … Read More

Inter, Icardi flet per Martinez: “Nje lojtar i madh, do e ndihmoj me gjithcka. Shpresoj qe…”

25/04/2018, 13:29 |

Mauro Icardi, gjate intervistes se tij per Ole, ka folur edhe per sulmuesin e ardhshem zikalter Lautaro Martinez.

Ata dy me shume mundesi do te formojne sulmin zikalter per sezonin e ardhshem.

Tashme flitet per nje super dyshe argjentinase … Read More