Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

278 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milito: “Inter-Barcellona, kujtime te paharrueshme. Te shenoja ishte nje enderr”.

Milito: “Inter-Barcellona, kujtime te paharrueshme. Te shenoja ishte nje enderr”.
  • On 06/11/2018, 13:50

Inter-Barcelona eshte nje ndeshje qe prek te gjithe interistat, nuk mund te mungonte nje koment i Diego Milito-s.

“Eshte nje kujtim i mrekullueshem ajo gjysemfinale endrrash. Kishim perballe nje skuader gati te pathyeshme. Ndeshja ne San Siro ishte fantastike, te gjithe kishim nje enderr dhe vendosem gjithcka ne dispozicion per ta realizuar. Kujtimi eshte shume i embel”.

“Te jem i sinqerte ne e ndjenim qe do fitonim. Jose gjate javes na pergatiti maksimalisht, kishim stimuj ne cdo aspekt, dhe ne lojtaret nuk flisnim per asgje tjeter. Kishim perballe skuadren me te fort ne planet. Thjesht te luash ne Champions League eshte dicka e mrekulleshme, ndersa te luash me Inter-in ne Meazza eshte unike, dicka qe qendron pergjithmon. Jane pikerisht keto gjera ato qe te ngelin ne mendje e ne zemer”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.