Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

3,387 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho: “Nese do te vazhdoja me Porton apo Interin, sot do kisha me shume se 30 tituj.”

Mourinho: “Nese do te vazhdoja me Porton apo Interin, sot do kisha me shume se 30 tituj.”
Inter Club Staff

Duke folur per te perditshmen franceze L’Equipe, Jose Mourinho prek edhe temen e trofeve te fituar nga Pep Guardiola.

Ai u pyet nga gazetari i pranishem se cfare mendon per faktin se spanjolli ka arritur me fitoren e Premier League ne 26 tituj.

Pergjigja e Mourinhos ka ardhur gjithmone me thumbime: “Une i bezdisur nga ky fakt? Aspak, por duhet te kujtosh qe un tituj kam 25, por nese do te kisha vazhduar me Interin tim apo Porton, sot do te kisha te pakten 31 duke pare se do te kisha luajtur Superkupen kombetare, ate Europiane dhe Boterorin per klube me te dyja skuadrat. Ndonjehere nuk jam shume i tentuar nga numrat, po te isha, ato me lart do i kisha bere.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.