Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

1,261 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Me ne fund Interi therret Wanden. Do te diskutohet per…” (16 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Me ne fund Interi therret Wanden. Do te diskutohet per…” (16 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin sot.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Rinovimi i Icardit, Interi therret Wanden.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.