Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,582 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho shperthen edhe pas ndeshjes: “Nuk lejoj njeri te ofendoje familjen time. Miliona zikalter…”

Mourinho shperthen edhe pas ndeshjes: “Nuk lejoj njeri te ofendoje familjen time. Miliona zikalter…”
Inter Club Staff

Jose Mourinho ka bere qe te cmenden te gjithe tifozet e Juventusit prezent dje ne Juventus Stadium por ka bere gjithashtu qe miliona interiste te gezohen me ate gjest ne te gjithe boten.

Ai ka folur per Sky Sport ne fund te fitores ndaj Juventusit ne minutat e fundit dhe ka folur edhe per gjestin e tij:

“Jam ofenduar per 90 minuta nga ata. Une kam ardhur ketu nderkohe per te bere punen time.”

“Nuk kam ofenduar askend: mbase tani sdo e beja prape, por nuk jam penduar qe e bera sepse nuk ofendova askend.”

“Por une nuk e pranoj kur ofendohet familja ime, familja ime interiste. Kete gje nuk e pranoj dhe reagova keshtu.”

“Por nese ktheheni prapa tek gjesti, do te shikoni qe nuk kam ofenduar askend por kam bere vetem nje gjest. E di qe miliona interiste ne bote jane lumturuar kur kane pare ate gjest, e imagjinoj.

“Une jam shume i lumtur gjithesesi per paraqitjen e sotme dhe e di qe kemi bere nje ndeshje mjaft te mire sot.”

Keto kane qene fjalet e Mout pas ndeshjes. Edhe njehre ai vetem me nje gjest arrin te coje ne tapet nje tifozeri te tere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.