Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

674 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Angli zbulojne: “Inter eshte shume afer qe ti rrembeje Romes objektivin e madh ne merkato: Marotta ka bere oferten e pare per United.

Ne Angli zbulojne: “Inter eshte shume afer qe ti rrembeje Romes objektivin e madh ne merkato: Marotta ka bere oferten e pare per United.
Inter Club Staff

Interi po provon te perfitoje edhe nga frenimi i Romes me sa duket per Chris Smalling e deshiron te futet ne mes.

Kete gje e tregon The Sun e cila tregon detaje te tjera per sa i perket propozimit zikalter per kete ceshtje.

Smalling, qe eshte jashte planeve te tranjerit te Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, mund te rikthehet keshtu ne Serie A.

“Interi eshte gati qe ta marre ne nje huazim me detyrim blerje te fiksuar ne veren e ardhshme (jo ne kete merkato).”

“Klubi zikalter eshte gati ti paguaje te gjithe rrogen atij, nje rroge qe roma per momentin nuk deshiron ta paguaje te plote dhe kjo eshte nje nga arsyet kryesore pse Roma dhe United jane larg per te ne bisedime aktualisht.”

“Pervec Interit, ne gare per te eshte edhe Fulham dhe lojtari nderkohe eshte ne skadence kontrate ne vitin 2022.”

“Antonio Conte mund te marre keshtu lojtarin e trete nga Manchester United pas Lukaku dhe Young qe kur ka mberritur te pankina e Interit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.