Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

1,979 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Brazil: “Interi kerkon Neymarin e ri me kosto zero”

Ne Brazil: “Interi kerkon Neymarin e ri me kosto zero”
Andi Prifti

Nga Brazili vijne disa zera qe konfirmojne interesin e Interi mbi “Neymarin e ri”, assin e skuadres se Santosit, Neilton. Lojtari i ri i vitit te lindjes 1994 me skadence kontrate ne qershorin e ardhshem nuk ka qellim te rinovoje kontraten, siç ka zbuluar agjenti i tij. Konkurrenca nuk mungon: lojtari kerkohet dhe nga Real Madrid dhe Tottenham. Nje avantazh i ketyre skuadrave eshte se lojtari do largohet me kosto zero.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.