Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

357 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Kili – Medel, demtimi ka kaluar: sot eshte stervitur me grupin!

Ne Kili – Medel, demtimi ka kaluar: sot eshte stervitur me grupin!
Inter Club Staff

Direkt nga grumbullimi i Kombetares Kiliene, vijne lajme te mira rreth kushteve fizike te Gary Medel, i cili eshte nisur ne Milano me nje demtim te pesuar gjate ndeshjes te se shtunes kunder Torinos.

Sipas asaj qe thuhet nga portali AS Chile, interisti e ka lene pas kraheve demtimin dhe eshte stervitur sot me grupin. Pitbulli keshtu, eshte ne dispozicion te teknikut te Kilit per ndeshjen delikate ndaj Argjentines e do te luaje nga minuta e pare sipas te gjitha gjasave.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.