Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

1,155 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nje tifoze takon Spallettin dhe i thote: “Mister, nderrojme portier te lutem”. Ja pergjigjia e Spallettit!

Nje tifoze takon Spallettin dhe i thote: “Mister, nderrojme portier te lutem”. Ja pergjigjia e Spallettit!
Inter Club Staff

Tashme sezoni per Interin u mbyll ne menyren me te mire te mundshme dhe te gjithe kane filluar pushimet. 

Lojtaret jane rikthyer neper qytetet e tyre apo kane udhetuar diku me familjet, te tjeret qe jane te grumbulluar me kombetaret jane nen urdherat e teknikeve respektiv por edhe Luciano Spalletti ka filluar pushimet e tij dhe eshte rikthyer ne Firenze.

Spalletti ne kete qytet ka nje lokal qe quajtur Fashion Foodballer di Firenze. 

Pikerisht ketu, ishin te shumte tifozet e Interit qe dje e kane pare ndeshjen e Champions League pikerisht ne shoqerine e teknikut te Interit, Luciano Spalletti.

Ai eshte treguar shume i kendshem me te gjithe ata duke bere pothuajse nga nje foto me te fjithe tifozet por duke u ndalur per te shkembyer edhe sia batuta.

Nje tifoze zikalter (femer), e ka ndalur misterin per disa sekonda dhe i ka bere nje kerkese te qarte per Interin e sezonit te ardhshem:

“Mister, te lutem, duhet te nderrojme portier sa me shpejt te jete e mundur”, ka thene mbeshtetesja zikalter.

Ne ate moment, Spalletti u surprizua dhe me nje buzeqeshje ja ktheu:

“Po me Samir Handanovic, cfare te bejme?

Por as ketu nuk mungoi pergjgija e tifozet qe ja ktheu:

“Cfare te duash ti, por une nuk e duroj dot me…”, dhe Spalletti ne kete moment ja ktheu vetem me nje buzqeshje pa i dhene komente te tjera.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.