Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

417 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pasqualin: “Thohir, ne janar nderhyrje te medha”.

Pasqualin: “Thohir, ne janar nderhyrje te medha”.
Ardis
  • On 30/08/2013, 11:43

Ne mikrofonat e Tele Radio Stereo ka dhene nje interviste Claudio Pasqualin, prokurator dhe avokat. “Kush midis Interit, Napolit, Fiorentines dhe Romes ka nevoje me shume per te gjetur titullare ne keto ore te fundit te merkatos? Me vjen te them Interi, qe ka bere shume pak. Me te gjithe respektin, Icardi dhe Belfodil nuk jane tamam fenomene. Interi, qe disa here ishte Interi i fenomeneve, ka nevoje te ndertoje mbi kete profil, edhe pse tani priten parate e indonezianit. Merkato e tyre kishte kohe qe ishte bere dhe eshte e nevojshme qe te pritet janari, qe me arritjen e Thohir, qe te nderhyje ne menyre masive”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.