Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

889 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pereira: “Punoj fort, por tani me Mazzarrin.” Olsen: “Dua te qendroj ketu. Cuchu dhe Mazzarri..”

Pereira: “Punoj fort, por tani me Mazzarrin.” Olsen: “Dua te qendroj ketu. Cuchu dhe Mazzarri..”
Xhorxh Gellci

Te paret qe kane folur ne fund te miqesores me Vicenza kane qene Alvaro Pereira dhe Patrick Olsen.

PEREIRA: “Kete jave kemi punuar shume fort, tekniku ka dashur te luaja gjithe ndeshjen per te marre ritem dhe per te arritur me i pregatitur ne fund te ketij cikli. Rezultati sherben per besimin, por jemi duke punuar mire per te pregatitur kampionatin.

OLSEN: “Tani, ne kete gjendje nuk jemi ne maksimumin tone, por avash avash po rritemi. Puna qe bejme eshte e veshtire, eshte me e veshtire me Mazzarrin. Misteri na kerkon te ushtrojme presion shume lart, qe mua me pelqen shume, sepse duke luajtur keshtu jemi me afer portes. Cambiasso me ndihmon shume, une flas gjithmone me te. Dua te qendroj ketu, te luaj gjithe shanset e mia ne skuader te pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.