Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Porrini: “Inter-Juve ka gjithmone bukurine e saj. Por…”.

Porrini: “Inter-Juve ka gjithmone bukurine e saj. Por…”.
Ardis
  • On 13/09/2013, 0:02

Ne nje interviste te dhene ne Radio Crc, ish mbrojtesi i Juventusit, Sergio Porrini, eshte shprehur mbi ndeshjen e madhe e se shtunes midis bardhezinjve dhe bandës se Mazzarrit“Inter-Juventus ka gjithmone bukurine e saj por eshte shume shpejt kush eshte skuadra me e kredituar per titullin kampion. Mbeshtes idene se Juve eshte me superiore ne krahasim me te tjeret per kete arsye nuk ka rivale ne Itali, do te ishte bukur te shikoje nje kampionat ku te gjithe luftojne deri ne fund”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.