Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 14, 2020

Scroll to top

Top

1,402 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presidenti i Fenerbahce: “Erkin meriton Europen, por Inter…”

Presidenti i Fenerbahce: “Erkin meriton Europen, por Inter…”
Ardi Deda

Presidenti i Fenerbahce Aziz Yildrim flet per ceshtjen qe lidhet me lojtarin e krahut te majte Caner Erkin, per te cilin hap mundesite e transferimit duke shpjeguar: “Mua do te me pelqente ta shihja ne Europe, dhe me paraqitjet qe ka bere kete sezon e ka merituar. Edhe per ta mbeshtetur do te ishte e drejte ta shihnim ne nje klub te madh europian. Por kam degjjuar se Inter ka ofruar nje page vjetore prej 1,7 milione euro, dhe kjo nuk eshte vlera e tij reale. Nese nuk vijne oferta me vleren e duhur, do te qendroje tek ne”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.