Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

1,618 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Per Biglia jane gati 26 milion euro. Conti e Bernardeschi opsione te forta per ne vere…

PS – Per Biglia jane gati 26 milion euro. Conti e Bernardeschi opsione te forta per ne vere…
  • On 25/11/2016, 22:33

Objektivi numer nje ne shtepine e Inter kete janar eshte mesfushori argjentinas i Lazio Lucas Biglia. Sic raporton Premium Sport, Suning ka gati 26 milion euro per argjentinasin. Pervec tij do behet dhe nje blerje ne mbrojtje, ose ne krah, pista me e nxehte eshte Matteo Darmian. Italiani mund te vij me formulen e huazimit me te drejt blerje. Pelqehet edhe Nelson Semedo i Benfica, por klauzola prej 60 milionesh e ben te veshtire kete akord.

Persa i perket qershorit, Inter do tentoj Andrea Conti qe po shkelqen kete fillimsezoni me Atalanten. Federico Bernardeschi ndiqet prej kohesh dhe pritet nje sulm edhe per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.