Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2020

Scroll to top

Top

608 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Mire ne pjesen e pare. Penallti inekzistente.”

Ranocchia: “Mire ne pjesen e pare. Penallti inekzistente.”
Xhorxh Gellci

Ne fund te sfides kunder Chelseas te Mourinho ka folur Andrea Ranocchia, sipas asaj qe raporton inter.it. Keto jane fjalet e qendermbrojtesit italian: “Kemi bere nje ndeshje te mire ne pjesen e pare, pastaj ne te dyten kemi vuajtur. Duhet te permiresohemi dhe te mundohemi te mos bejme me gabimet qe kemi bere deri tani. Keto ndeshje jane te rendesishme sepse kemi mundesi te provojme ato qe bejme ne stervitje.

Persa i perket Walter Mazzarrit, Ranocchia shprehet: “Ka sjelle idete e tij, ne mundohemi ta ndjekim dhe te punojme. Presim te arrijme lart sepse Interi duhet te synoje kete.

Kur pyetet per penalltine qe ju dha Chelseat: “Cfare penallti…. ishte nje meter jashte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.