Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,149 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ruben Botta, Livorno i ben nje nder Interit: Do ta teseroje, qe ai me pas te…

Ruben Botta, Livorno i ben nje nder Interit: Do ta teseroje, qe ai me pas te…
Inter Club Staff

Livorno mund ti ktheje nje nder Interit: Pasi ka siguruar ne radhet e saj shume lojtare zikalter ne huazim, shoqeria toskane po punon me Interin qe te teseroje argjentinasin e blere nga Interi Ruben Botta, i cili ka ardhur nga Tigre por po rekuperohet nga nje demtim i rende.

Lojtari duket se do te transferohet zyrtarisht tek klubi i Aldo Spinellit, por do te qendroje ne Pinetina per te vazhduar rehabilitimin. Keshtu Interi do te ruante bosh nje vend ekstrakomunitari, duke qene se ai do te teserohet nga Livorno, dhe ne Janar ose ne vere do te transferohet perfundimisht tek klubi i tij Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.