Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

439 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

RUSI 2018 – Brazil-Belgjike, ja formacionet zyrtare: Kapiten i Brazilit eshte zikalter!

RUSI 2018 – Brazil-Belgjike, ja formacionet zyrtare: Kapiten i Brazilit eshte zikalter!
Inter Club Staff

Vetem pak minuta na ndajne nga ndeshja cerekfinale e Boterorit ndermjet Brazilit dhe Rusise. 

Kjo sfide do te vendose se kush do te luaje ne gjysemfinale ndaj Frances qe eleminoi sot Uruguayn me golat  e Grizeman.

Por ndeshja e sotme do te jete akoma me shume speciale per tifozet e Interit qe do te shohin Brazilin me nje Interist titullar, Joao Miranden.

Por Miranda nuk ndalet me kaq: ne nje nga ndeshjet me te rendesishme te Brazilit si ajo sot, ai do te jete kapiteni i kombetares braziliane!

Ky eshte formacioni i te dyja skuadrave qe do te zbresin ne fushe pas pak nderkohe:

Ndersa kjo eshte paraqitja grafike e formacionit te dyja skuadrave:

KOMBETARJA E BRAZILIT

KOMBETARJA E BELGJIKES

Nderkohe qe presim ndeshjen, te gjithe Interistat do te mbeshtesin lojtarin zikalter me perjashtim te atyre qe simpatizojne Belgjiken!

Forza Joao! Operacioni ‘nje Interist ne finale’ vazhdon!  

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.