Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2020

Scroll to top

Top

1,299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sensi, sot kontrollet mjekesore: do te rikthehet me Bolognan?

Sensi, sot kontrollet mjekesore: do te rikthehet me Bolognan?
Inter Club Staff

Sot Stefano Sensi nuk do te jete. Kjo eshte e sigurt. 

Nuk mund te behej asgje per mesfushorin zikalter i cili ka qene me i miri ne kete fillim sezoni.

Problemi ne muskulin PSOAS nuk do i jape atij mundesi te luaje kunder Borussias se Dortmundit dhe me te gjitha gjasat do te humbase edhe sfiden ndaj Parmes dhe Brescias.

Sipas asaj qe tregon Tuttosport, sot do te kete nje kontroll tjeter per te: “Shpresa e madhe e Interit eshte qe ai te rikthehet per ndeshjen ndaj Bolognas.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.