Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

238 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi do te rinovoj me stilin e Dybala. Rroga e tij…” (07 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Icardi do te rinovoj me stilin e Dybala. Rroga e tij…” (07 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Icardi, rinovim me stil Dybala. Rroga mund te rritet ne 7 milione euro.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Kater skuadra ne kerkim te Barella.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Nga Reali nje as per Interin: Kovacic, Modric ose Kroos.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.