Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,755 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – San Siro e mbyllur per dy turne: Interi po e rimendon qe ta apeloje vendimin? Sot…

Corriere – San Siro e mbyllur per dy turne: Interi po e rimendon qe ta apeloje vendimin? Sot…
Inter Club Staff

Pas nje takimi qe do te zhvillohet sot ndermjet zevendeskryeministrit italian Matteo Salvini dhe disa nga drejtuesit e futbollit italian, Interi do te vendose nese do te apeloje apo jo mbylljen e San Siros per dy ndeshje. 

Kete gje e ka shkruar sot Corriere dello Sport e cila eshte rikthyer tek tema e mbylljes se stadiumit.

Sipas te perditshmes italiane, hipoteza e apelit ne fillim ishte skarcuar por mund te rivleresohet sot pas takimit qe do te mbahet.

Te abonuarit deshirojne qe Interi te beje apel sepse nuk deshirojne te humbasin nje ndeshje per te cilen kane paguar dhe qe nuk kane asnje faj per koret apo per ndodhite jashte stadiumit qe u shkaktuan nga ana e ultrasve.

Gjithesesi, ne cdo rast Meazza nuk do te jete bosh sepse Interi do te fushe shkollat e futbollit ne shkallet e stadiumit pa pagese.

Me shume per kete do te merret vesh sot gjate oreve ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.