Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

234 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – 07 Shtator 2018

SHTYPI I DITES –  07 Shtator 2018
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“E ardhmja e Interit. Zhang Junior po studion si president.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Interit i bejne mire pushimet. Gjithmone pas pushimeve zikalterit e fillojne me nje fitore.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.