Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

289 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi eshte ne kerkim te golave te rinj: 3 lojtare gati per te shenuar…” (28 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Interi eshte ne kerkim te golave te rinj: 3 lojtare gati per te shenuar…” (28 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Lautaro, Politano dhe Keita: Interi ne kerkim te golave te rinj. Neser ne San Siro ndaj Cagliarit.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Uefa ka vendosur futjen e VAR ne Champions. Nderkohe Milano nuk di me se si te fitoje.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter, tifozet VIP jane ne rresht per te blere aksionet e Thohir.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.