Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

610 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, perfundove ne ferr. Se bashku me Napolin, ata do te…” (31 Gusht 2018)

Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 31 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Juve dhe Roma, parajse. Inter dhe Napoli, ferr. Grup i hekurt per Spallettin dhe Ancelotti. Zikalterit peshkojne Messin, Tottenham dhe PSV.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Pogba tek Juve, Cavani tek Napoli, Modric tek Roma, Messi tek Interi.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter, ethet Messi. Perez sulmon Interin akoma.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.