Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

181 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kjaer nuk e mban vendi: “Jemi skuadra me e forte ne Serie A. Kete gje e kemi treguar edhe ndaj…”

Kjaer nuk e mban vendi: “Jemi skuadra me e forte ne Serie A. Kete gje e kemi treguar edhe ndaj…”
Inter Club Staff

Udinese vjen perpara takimit me Milanin. Por skuadra e Stefano Piolit eshte me perpara Interit ne kete moment.

Me sa duket, Milani kete sezon ndihet shume e forte dhe nuk e kane problem ta thone kete gje edhe neper intervista.

Diten e sotme per mediat ka folur Simon Kjaer i cili ka folur qarte per ndjesite e tij dhe qellimet e Milanit kete sezon.

“Te Milani ndihem shume mire. Kane nje histori te madhe. Ka pasur mbrojtes teper te njohur ne histori qe kane luajtur ketu.”

“Uroj qe te fitoj dicka me kete skuader. Sapo kam nenshkruar nje kontrate te re dhe shpresoj te ecim perpara bashke.”

“Perpara se te vija shikoja nje grup me kualitete te medha, mbase mungonte pak besim te aftesite tona ne ate moment.”

“Jemi bere nje skuader e madhe tani. Per momentin Milani eshte skuadra me e forte ne Itali. Kete gje e kemi treguar edhe vitin e shkuar ku jemi paraqitur shume mire.”

“Si e shoh veten pas 2024? Une jam ende nje djal i ri, e shoh me shume shprese. Por vazhdoj te mendoj dite pas dite, jo sot per pas kater vitesh.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.