Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

326 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Candreva drejt largimit? Nderkohe Champions per Interin…” (11 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Candreva drejt largimit? Nderkohe Champions per Interin…” (11 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, cfare miniere. Kupa dhe te ardhurat: sa shume para deri me tani per zikalterit.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin sot.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Levizje e Torinos: Candreva. Ka pasur nje tentative.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.