Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

374 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, sot simfonia e 8 radhazi? Nderkohe Icardi premton…” (24 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter, sot simfonia e 8 radhazi? Nderkohe Icardi premton…” (24 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, forca e 9. Zikalterit ne Barcelone (ora 21:00) do te provojne te zgjasin akoma me tej serine pozitive. Nderkohe Icardi perpara ndeshjes: “une nisa rrugetimin tim qe ketu”.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter, ethet e Barces. Icardi: “Une zikalter perjete”.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Me Barcen per simfonin e tete. Inter, ne fushe pa frike.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.