Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

371 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Lautaro gezon Interin. Nderkohe Leonardo paralajmeron Spallettin…” (12 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Lautaro gezon Interin. Nderkohe Leonardo paralajmeron Spallettin…” (12 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi gezon per Lautaron: goli i pare me Argjentinen.”

“Nderkohe Leonardo paralajmeron Spallettin: “Milani im eshte ne rritje.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Per Barella ka Derby: Interi dhe Milani kerkojne talentin e Cagliarit. Koke me koke ne merkato, kushton 45 milione euro. Duel edhe per Biraghi.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Barella ndez Inter-Milan. Debutim ne kombetare per diamantin e Cagliarit. Ai eshte ndjekur me kujdes nga 007 e dy klubeve te Milanos: ka derbi per kartonin e tij.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.