Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

516 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Modric, komplikohet gjithcka. Nderkohe Keita…” (09 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Modric, komplikohet gjithcka. Nderkohe Keita…” (09 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Modric ka ngecur. Nuk eshte e lehte per kroatin, neser takon Perez. Ai sbarkon ne Madrid dhe paralajmeron Realin: dua Interin. Nderkohe Keita pritet te vije edhe pa largimin e Candreves.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“IN & OUT, Cristiano Ronaldo perqafon Allegrin dhe Bonuccin ndersa Real nuk deshiron te humbase Modric”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Modric, Reali luan karten e  super roges me te.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.