Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

967 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Candreva pret Interin. Napoli dhe Chelsea…

Sky – Candreva pret Interin. Napoli dhe Chelsea…
Juxhin Nebiaj

Antonio Candreva pret Interin. Sulmuesi i krahut ne Kombetaren e Antonio Contes qe po ben nje figure te mire ne Europian, ka thene se preferon te transferoeht ne Milano tek skuadra zikalter. Propozimi i Roberto Mancinit e ka bindur me shume sesa ato te Chelseas dhe Napolit. Tani ngelet per tu bindur Claudio Lotito, i cili nuk heq dor lehte nga lojtaret e tij, mesohet se oferta e pare e Interit 16 milion plus 2 bonus eshte refuzuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.