Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

4,384 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Cdo gje e mbyllur per Conten tek Interi: 12 milione euro ne sezon! Brenda javes do te zyrtarizohet gjithcka!

Sky – Cdo gje e mbyllur per Conten tek Interi: 12 milione euro ne sezon! Brenda javes do te zyrtarizohet gjithcka!
Inter Club Staff

Antonio Conte eshte tranjeri i ri i Interit dhe per kete gje nuk ka me asnje dyshim. 

Gazetari ekspert i merkatos, Gianluca Di Marzio ka treguar detajet e kontrates se tranjerit te ri zikalter: ai do te fitoje 12 milione euro ne sezon dhe do te kete nje kontrate te gjate 3 vite.

Zyrtarizimi pritet qe kete jave (me shume mundesi te merkuren): gjithcka do te varet edhe kur do te takohet Luciano Spalletti me drejtuesit zikalter per te mbyllur raportin e nisur ne majin e 2017.

Conte nder te tjera do te jete ne Madrid te shtunen ne daten 1 qershor per te pare nga afer finalen e Champions League ne Wanda Metropolitano: bashke me te do te jete i gjithe stafi i drejtuesve te Interit (Marotta, Ausilio, Antonello, Gardini de Steven Zhang).

“Ne javet e radhshme – vazhdon Gianluca Di Mazio – pritet te zhvillohet edhe nje udhetim ne Kine per tu njohur me bosin e madh, Zhang Jindong.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.