Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

699 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Guarin-Inter, rinovimi eshte perfunduar. Firmos sot ose neser…

SKY – Guarin-Inter, rinovimi eshte perfunduar. Firmos sot ose neser…
Xhorxh Gellci

Detajet e fundit jane duke u perfunduar dhe do te vije menjehere rinovimi. Fredy Guarin eshte gati te lidhet me Interin deri ne 2017, dhe ne keto ore agjenti i tij po permbyll marreveshjen me shoqerine zikalter per kontraten e re. Disa detaje te fundit burokratike per tu qartesuar dhe do te vije momenti i te zezes mbi te bardhe. Firma pritet te vije sot, por mund te shtyhet deri neser per arsye teknike. Me pas, do te jete shoqeria zikalter qe do te zyrtarizoje rinovimin. Guarin dhe Inter, se bashku deri ne 2017.” – keshtu e shpjegon Gianluca Di Marzio, ekspert i merkatos ne Sky, rinovimin e mesfushorit kolumbian.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags