Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

942 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, te gjithe emrat per sulmin: situata

Sky – Inter, te gjithe emrat per sulmin: situata
Bujar Berishaj

Flitet per objektivat per repartin e avancuar te Inter ne studio e Sky Sport.

Gazetari Luca Marchetti, numeron te gjithe emrat e kandidateve per sulmin e Inter, duke folur gjithmone me operacionet qe mund te jene te lidhura me shitjen e Guarin, por edhe per ato qe mund te vijne pa pasur shitje te shtrenjta. Osvaldo eshte i preferuari, Hernandez, qe eshte lidhur me nje shkembim te famshem me Guarin, nuk bind ne nivelin taktik.

Ausilio dhe Mazzarri do te vendosin se cfare tipi te lojtarit te ndjekin: Firmino, Lamela, Cerci, Bacca dhe Biabiany jane emrat e tjere ne axhenden zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.