Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

618 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – Monaco? Icardit nuk i intereson…

FcIN – Monaco? Icardit nuk i intereson…
Bujar Berishaj

Oferta e Monacos per Mauro Icardin eshte e vertete, edhe pse interesi i klubit francez per sulmuesin argjentinas daton qe nga merkatoja e janarit.

Megjithate oferta, ka mbretur gjithmone aty ku eshte, duke pasur parasysh se Inter nuk do pranoj asnje lloj propozimi pervec nese ai eshte i pa refuzueshem. Sipas FcInterNews.it vullneti i lojtarit eshte te qendroj ne Milano, sepse ky eshte sezoni pe te rinisur Interin e Thohir.

Inter dhe Icardi kane te njejtat objektiva dhe te njejtat synime: te mbeten se bashku dhe te bejne nje kampionat te madh dhe ta shkruajne te ardhmen se bashku…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags