Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

1,369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mbia eshte larg, kerkesa ekonomike shume te larta: Ai do 3 milion euro ne sezon plus…

Sky – Mbia eshte larg, kerkesa ekonomike shume te larta: Ai do 3 milion euro ne sezon plus…
Inter Club Staff

Stephan Mbia largohet nga Interi dhe me shume mundesi pergjithmone.

Gjithcka eshte e lidhur me aspektin ekonomik, sepse eshte pikerisht ceshtja e “lekeve” qe komplikon gjithcka dhe ve nje barriere gjigande ndermjet dy paleve. Lojtari i kombetares se Kamerunit – sipas asaj qe thote Gianluca Di Mazrio per Sky – po kerkon nje rroge shume te larte per drejtuesit e Interit: Tre milion euro ne sezon plus tre milion ne momentin e firmes. Nje shifer shume e larte per kedo, jo vetem per Interin. Keshtu Mbia largohet tej mase nga Interi, dhe ish lojtari i Sevillas aktualisht ne pronesine e QPR duket se sdo te vije ne Itali. Te pakten per momentin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags