Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 1, 2020

Scroll to top

Top

1,125 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila eshte shume afer, nderkohe per marveshjen per Mbia mungon…

M’Vila eshte shume afer, nderkohe per marveshjen per Mbia mungon…
Inter Club Staff

Nderkohe qe mesfushori francez Yann M’Vila duket tashme vetem nje hap larg Interit, per Stephane Mbia duhet punuar ende shume.

Duhet punuar mbi te gjitha per te bindur vete lojtarin, sepse ai vete e ka deklaruar qe do te deshironte te kalonte ne krahet e Mourinhos tek Chelsea. Por Interi vazhdon te trajtoje me agjentet e mesfushorit te QPR, dhe tashme zikalterit ofrojne 2 milione euro nderkohe Anglezet kerkojne nje milion euro me shume…

Nderkohe eshte e sigurte qe ne marveshjen per Yann M’Vila, do te perfshihet edhe kartoni i Taider qe do te transferohet ne Rusi tek Rubin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.