Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

506 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky- Mesfusha, Inter vlereson pistat e ndryshme. Suarez po, alternativa eshte…

Sky- Mesfusha, Inter vlereson pistat e ndryshme. Suarez po, alternativa eshte…
Bujar Berishaj

Suarez dhe jo vetem. Inter vlereson pista te ndryshme per mesfushen. Sipas raporteve te Sky, Ausilio ka qene ne Spanje, u takua me Atletiko Madrid, shkembimi me Guarin mund te behet nese tejkalohen limitet e vendosura per pagen e kolumbianit dhe vleresimin e mesfushorit ne pronesi te klubit spanjoll: 24 milion. Per kete aryse, drejtori sportive Ausilio ka qendruar edhe ne Barcelone: ai foli me agjentet e Alexandre Song qe “luan ne te njejtin rol dhe mund te jete alternative.” Shoqeria zikalter vlereson pistat e ndryshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.